Projet Yazılım Danışmanlık - Jet Mutabakat - Hakkımızda

Hakkımızda

ERP, CRM, B2B, B2C, İş Zekası (BI) konularında 15 yıllık bir tecrübe ve birikime sahip olan Projet Yazılım, her konunun uzmanı odaklı ekiplerden oluşan teknoloji, yazılım ve danışmanlık firmasıdır.

 

Satış öncesi faaliyetler, CRM, E-Pazarlama, Satış Fırsat, Teklif, Sipariş Yönetimi, Satış Değerlendirme ve Ödüllendirme, Prim Sistemleri, Proje Yönetimi, Satış sonrası faaliyetler, Servis Yönetimi, Müşteri Sorunları ve Destek Yönetimi, Bayi Yönetimi, B2B, E-Ticaret Yönetimi, B2C, Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Depo ve Stok Yönetimi, Üretim Yönetimi, IK Yönetimi, Yönetim Raporlaması konularında uzman ekibimiz; geliştirici, uygulama danışmanları ve eğitmenler tarafından oluşmaktadır.

Projet Yazılım Bakış Açısı;

 

Yazılım ve danışmanlık gözlüğünün ötesinde; müşterilerimizin daha rekabetçi, daha verimli, daha yüksek ciro ve kar elde edebilecek hale gelmesi için gerekli doğru enstrümanları ve ölçüm sistemlerini kolay kullanım ve en uygun maliyetlerle kendilerine sağlamak, uygulamasını kültür olarak oturtmalarına yardımcı olmak ve müşterilerimizi birer iş ortağı olarak görmektir.


JetMutabakat ile zorlu mutabakat sürecinin tüm zorluklarını sizin için ortadan kaldırdık. Siz de bu yenilik ve kolaylıklardan faydalanmak isterseniz sistemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


 

Projet Yazılım

Üye Ol