İş Ortaklığı Programı - jetMutabakat

Bu değeri siz de paylaşın

jetMutabakat Satış İş Ortaklığı Programı'na katılın, müşterilerinizin iş süreçlerinin kolaylaşması ile oluşan bu değeri siz de paylaşın.

 

Türkiye'de elektronik mutabakatın öncülerinden jetMutabakat, yaklaşık 5 yıldır kurumların cari hesap ve BA/BS mutabakatlarını elektronik ortamda yapmalarına imkan sağlayarak, müşterilerinin günler süren mutabakat süreçlerini saatler mertebesine indirerek verimliliklerini artırmalarını, bu sayede zamandan ve iş gücünden tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

 

Rakiplerinden bir adım ileride olan jetMutabakat, sektörde ilk kez sunulan Bakiye Bildirimi, Borç İhtar, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) entegrasyonları gibi yenilikçi özellik ve çözümleri ile Türkiye'de elektronik mutabakatı yönlendiren ve ileri taşıyan öncülerden olmaya devam etmektedir.

Kurumların kullandıkları ERP ve muhasebe sistemlerine tam entegrasyon imkanı sunun jetMutabakat, kolay kullanımı, kullanıcı dostu arayüzü ve hızlı işleyişi ile kullanıcıların ve kurumların hızlıca alıştıkları ve günlük işleyişlerinin ayrılmaz bir parçası haline getirdikleri bir sistem olmuştur.

Sürdürülebilir Gelir Sağlayın

jetMutabakat Satış İş Ortaklığı Programı çerçevesinde gerçekleştireceğiniz satışlar, size sürekli ve sürdürebilir bir gelir sağlar. Bu sayede işinizi büyütürken gelir kaygınızı azaltırsınız.

 

jetMutabakat Bulut Çözümü paketleri satışlarınızdan elde edeceğiniz gelir, müşterileriniz jetMutabakat uygulamasını kullandığı müddetçe sürer. Bu sayede öngörülebilir ve sürdürebilir bir gelire sahip olursunuz.

 

jetMutabakat Yerinde Kurulum paketinde de lisans bedeli için gelir oranınız, yıllık Bakım-Destek Hizmeti paketleri için uygulanır. Bu sayede, Yerinde Kurulum paketi satışlarınızda da müşterileriniz her yıl Bakım-Destek Hizmeti paketi satın aldıkları müddetçe aynı oranlarda gelir elde etmeye devam edersiniz.

Gelir paylaşım oranları için bizimle iletişime geçin.

Müşterilerinizi Entegre Edin, Kazanın

jetMutabakat tercih eden müşterilerinizin ERP ve muhasebe sistemlerini jetMutabakat'a entegre etmek için sunulan hazır çözümleri tercih ettiğinizde, entegrasyon paketlerinden satışta kazandığınız oranla gelir elde edebilirsiniz.

Bunun yanında, müşterinizin kullandığı sistem ile jetMutabakat arasındaki entegrasyonu jetMutabakat Çözüm Ortağı olarak siz gerçekleştirdiğinizde elde ettiğiniz gelirin tamamı kasanızda kalır. Müşteri entegrasyonunu siz gerçekleştirin, kazancınızı artırın.

Güçlü Referanslar ile Satışınız Daha Kolay

Türkiye'nin farklı sektörlerdeki önde gelen kurumları tarafından tercih edilen jetMutabakat, kendini kanıtlamış yapısı ve marka değeri ile daha kolay pazarlanır ve satılır.

Ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?

Daha detaylı bilgi almak ve Satış İş Ortağı olmak için bizimle iletişime geçin.

Üye Ol